Realizacje

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie instalacji fontannowych.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dziesiątki efektownych i bezpiecznych projektów.. Poniżej znajdą Państwo wybrane z naszej szerokiej bazy realizacji przykłady instalacji.

Centra handlowe

Nowo powstające obiekty handlowe są współcześnie projektowane jako miejsca nie tylko zakupów ale i odpoczynku. Sprzyja temu lokalizowanie w centrach handlowy fontann. Mogą być to zarówno klasyczne fontanny nieckowe z widocznym lustrem wody jak i fontanny muzyczne prezentujące o pełnych godzinach spektakle wodno – muzyczne. Wypoczynkowi w takich miejscach sprzyjają nowocześnie zaprojektowane formy małej architektury, jak zieleń, ławki czy stojaki na rowery

Fontanny interaktywne

Interaktywne fontanny są nowoczesnymi instalacjami , wyposażonymi w najnowsze osiągnięcia techniki i szybko stają się jedną z najbardziej pożądanych instalacji . Instalacje fontann interaktywnych oferowanych przez Watersystem powodują, iż tworzone efekty woda – światło - dźwięk, przynoszą radość i wytchnienie wszystkim tym, którzy są w pobliżu szczególnie w letnie upalne dni.

interaktywne fontanny obejmują złożone elementy technologiczne, precyzyjną konstrukcję i precyzyjnie wykonane projekty. Wszystkie te operacje muszą być fachowo skoordynowane, aby zapewnić pewne działanie instalacji

Fontanny zabytkowe

W naszym portfolio, poza dużymi i prestiżowymi, nowoczesnymi obiektami, znajdują się również cenne obiekty zabytkowe. Remont lub przebudowa takiego obiektu wymaga ścisłej współpracy technologa, architekta i konserwatora zabytków. Inwestycja na tego typu obiekcie wiąże się często z koniecznością, zastosowania alternatywnych rozwiązań technicznych i dobrania urządzeń spełniające nie tylko wymagania efektu i bezpieczeństwa ale braku negatywnego wpływu na zabytkowe otoczenie.

Fontanny prywatne

Prywatny Inwestor decydujący się na zlecenie nam zaprojektowania i wykonania fontanny może liczyć na pełną profesjonalizmu obsługę. W jej ramach zapewniamy pełne doradztwo techniczne w zakresie doboru obrazów wodnych, wydania wytycznych dla architekta i innych branż, oraz fachowego wykonania i uruchomienia instalacji. Nasza firma świadczy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla takich obiektów. Klient prywatny może liczyć na naszą pełną dyskrecję.

Fontanny pływające

Naturalnym miejscem, gdzie fontanna może być zaprojektowana jest parkowy staw lub oczko wodne. Platforma pływająca to jednostka z zainstalowanymi dyszami fontanny, oświetleniem i pompą. W naszej ofercie polecamy szeroką gamę zarówno dysz rozpryskujących wodę jak i typów różnorakiego oświetlenia. Wysokość strumienia wodnego może kształtować się od 1 do 20 metrów. Można zastosować tradycyjne oświetlenie białe albo kolorowe. Dobór urządzeń odbywa się indywidualnie zgodnie z życzeniem Klienta.

Rzeźby wodne

Nowoczesność i awangarda w architekturze dotyczy również strumieni wodnych wkomponowanych w obiekty ze stali nierdzewnej, kamienia oraz szkła. Woda stanowi swoistego rodzaju spoiwo pomiędzy elementami przestrzennymi, przewodząc światło oświetlające instalacje. Może również stanowić element wydzielający przestrzeń patio lub holu w nowoczesnym budownictwie. 

Fontanny multimedialne

Fontanny multimedialne to największe fontanny powstające w ramach przebudów, i rewitalizacji miast. Spełniają nie tylko funkcje architektoniczne i estetyczne ale również kulturalne. Regularnie odbywające się pokazy multimedialne tworze przy pomocy wody, światła, laserów i pokazów video przyciągają widzów w sezonie. Stają wtedy się swoistego rodzaju centrum rozrywki i odpoczynku w letnie wieczory. Nowoczesny program fontann i regularna jego zmiana pozwala utrzymać uwagę widza nie tylko w czasie sezonu ale i na przestrzeni lat.

Porozmawiajmy !

Zadzwoń:
22 795-77-93
22 425-78-99

lub wypełnij
formularz kontaktowy