Realizacje

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie instalacji fontannowych.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dziesiątki efektownych i bezpiecznych projektów.. Poniżej znajdą Państwo wybrane z naszej szerokiej bazy realizacji przykłady instalacji.

Fontanny multimedialne

Fontanny multimedialne to największe fontanny powstające w ramach przebudów, i rewitalizacji miast. Spełniają nie tylko funkcje architektoniczne i estetyczne ale również kulturalne. Regularnie odbywające się pokazy multimedialne tworze przy pomocy wody, światła, laserów i pokazów video przyciągają widzów w sezonie. Stają wtedy się swoistego rodzaju centrum rozrywki i odpoczynku w letnie wieczory. Nowoczesny program fontann i regularna jego zmiana pozwala utrzymać uwagę widza nie tylko w czasie sezonu ale i na przestrzeni lat.

Fontanny interaktywne

Interaktywne fontanny są nowoczesnymi instalacjami , wyposażonymi w najnowsze osiągnięcia techniki i szybko stają się jedną z najbardziej pożądanych instalacji . Instalacje fontann interaktywnych oferowanych przez Watersystem powodują, iż tworzone efekty woda – światło - dźwięk, przynoszą radość i wytchnienie wszystkim tym, którzy są w pobliżu szczególnie w letnie upalne dni.

interaktywne fontanny obejmują złożone elementy technologiczne, precyzyjną konstrukcję i precyzyjnie wykonane projekty. Wszystkie te operacje muszą być fachowo skoordynowane, aby zapewnić pewne działanie instalacji

Parki i place miejskie

Nowoczesne rozwiązania techniczne sprawiają, że możliwości zagospodarowania przestrzeni miejskiej są coraz szersze. Dzięki temu stare zaniedbane place i rynki miast i miasteczek, mogą stać się kolorowymi placami fontannowymi wokół których koncertować będzie się życie lokalnych społeczności. Możliwe jest tu uzyskanie labiryntów wodnych, skaczącej wody, falujących strumieni i wielu innych form.

Centra handlowe

Nowo powstające obiekty handlowe są współcześnie projektowane jako miejsca nie tylko zakupów ale i odpoczynku. Sprzyja temu lokalizowanie w centrach handlowy fontann. Mogą być to zarówno klasyczne fontanny nieckowe z widocznym lustrem wody jak i fontanny muzyczne prezentujące o pełnych godzinach spektakle wodno – muzyczne. Wypoczynkowi w takich miejscach sprzyjają nowocześnie zaprojektowane formy małej architektury, jak zieleń, ławki czy stojaki na rowery

Fontanny zabytkowe

W naszym portfolio, poza dużymi i prestiżowymi, nowoczesnymi obiektami, znajdują się również cenne obiekty zabytkowe. Remont lub przebudowa takiego obiektu wymaga ścisłej współpracy technologa, architekta i konserwatora zabytków. Inwestycja na tego typu obiekcie wiąże się często z koniecznością, zastosowania alternatywnych rozwiązań technicznych i dobrania urządzeń spełniające nie tylko wymagania efektu i bezpieczeństwa ale braku negatywnego wpływu na zabytkowe otoczenie.

Fontanny pływające

Naturalnym miejscem, gdzie fontanna może być zaprojektowana jest parkowy staw lub oczko wodne. Platforma pływająca to jednostka z zainstalowanymi dyszami fontanny, oświetleniem i pompą. W naszej ofercie polecamy szeroką gamę zarówno dysz rozpryskujących wodę jak i typów różnorakiego oświetlenia. Wysokość strumienia wodnego może kształtować się od 1 do 20 metrów. Można zastosować tradycyjne oświetlenie białe albo kolorowe. Dobór urządzeń odbywa się indywidualnie zgodnie z życzeniem Klienta.

Rzeźby wodne

Nowoczesność i awangarda w architekturze dotyczy również strumieni wodnych wkomponowanych w obiekty ze stali nierdzewnej, kamienia oraz szkła. Woda stanowi swoistego rodzaju spoiwo pomiędzy elementami przestrzennymi, przewodząc światło oświetlające instalacje. Może również stanowić element wydzielający przestrzeń patio lub holu w nowoczesnym budownictwie. 

Fontanny prywatne

Prywatny Inwestor decydujący się na zlecenie nam zaprojektowania i wykonania fontanny może liczyć na pełną profesjonalizmu obsługę. W jej ramach zapewniamy pełne doradztwo techniczne w zakresie doboru obrazów wodnych, wydania wytycznych dla architekta i innych branż, oraz fachowego wykonania i uruchomienia instalacji. Nasza firma świadczy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla takich obiektów. Klient prywatny może liczyć na naszą pełną dyskrecję.

Porozmawiajmy !

Zadzwoń:
22 795-77-93
22 425-78-99

lub wypełnij
formularz kontaktowy