Projektowanie i budowa fontann interaktywnych

Działamy już od blisko 20 lat. Zaangażowani byliśmy w wiele złożonych projektów wodnych Polsce. Nasz zakres usług obejmuje najczęściej projektowanie i wykonawstwo instalacji technologicznych fontann. Podejmujemy się również wykonawstwa projektów i instalacji „pod klucz”.

To, co widzimy, potrafi zrobić niezwykłe wrażenie. Gdy jednak to coś zarówno dostrzegamy, słyszymy, jak i czujemy – wrażenie to jest nieporównywalnie większe. Podświetlane, tańczące, kolorowe fontanny interaktywne to nowoczesne projekty architektoniczne, ale i prawdziwie artystyczne. Produkując je, łączymy elementy wizualne, słuchowe i czuciowe w jedną spójną kompozycję wrażeń.

Projektując, budując i wykańczając nasze podświetlane, tańczące, kolorowe projekty, wykorzystujemy doświadczenie oraz skupiamy się na indywidualnych preferencjach inwestorów. Jako doświadczony mazowiecki producent designerskich instalacji wodnych tego rodzaju, dbamy, by stylistyka każdej realizacji odpowiadała przestrzeni, uzupełniając i akcentując jednocześnie jej charakter. W zakres naszych działań wchodzi projektowanie, budowa fontanny interaktywnej i jej konserwacja w obrębie inwestycji prywatnych, publicznych oraz biznesowych.

Podświetlane, kolorowe, tańczące fontanny interaktywne od producenta stanowią efekt pracy wielu specjalistów, którzy na nowo definiują design w przestrzeni zewnętrznej. Projektujemy i budujemy instalacje, które zmieniają obraz miejsca, nadając mu nowy rytm i zwiększając jego niepowtarzalną, sensoryczną ekspresję.

WATERSYSTEM - projektowanie i budowa fontann interaktywnych

Wieloletnie doświadczenie oraz kreatywność w podejściu do tematu to atuty sprawiające, że nasze realizacje nie mają sobie równych. Projektowanie fontann interaktywnych i ich budowa są obszarem, który nie ma przed nami tajemnic, a zrealizowane przez nas konstrukcje znaleźć można w wielu polskich miastach. Osiągnęliśmy perfekcję w harmonijnym łączeniu efektów wizualnych, słuchowych oraz dotykowych, dzięki czemu uruchomione w obiektach handlowych, w centrach miast czy w parkach konstrukcje przyciągają uwagę zarówno młodszych, jak i starszych. Każda realizowana przez nas budowa fontanny jest poprzedzona szczegółową analizą, dzięki czemu możemy poznać oczekiwania Klienta i dobrać rozwiązania, które im sprostają. Oczywiście priorytetowo traktujemy nie tylko walory wizualne, ale też kwestie techniczne. W rezultacie zaprojektowane i wybudowane przez nas interaktywne fontanny doskonale wpisują się w klimat danego miejsca i świetnie spełniają swoje zadanie, oferując przyjemny chłód wody, a także spektakularną grę świateł oraz dźwięku.

image

Profesjonalizm i doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie i wykonawstwo wielu obiektów, od fontann multimedialnych po fontanny w parkach miejskich, czy galeriach handlowych sprawiają, że jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych i ważnych firm wykonawczo-projektowych na rynku.

Zakres pozostałych usług

  • Projektowanie koncepcyjne fontann
  • Projektowanie instalacji technologicznych
  • Projektowanie instalacji automatyki
  • Tworzenie wizualizacji fontann
  • Montaż technologii
  • Rozruch instalacji
  • Nadzór techniczny nad realizacją obiektów
image

Porozmawiajmy !

Zadzwoń:
22 795-77-93
22 425-78-99

lub wypełnij
formularz kontaktowy