Fontanny pływające

Najciekawsze projekty potrafią oszukać zmysły, zapewniając niepowtarzalne wrażenia. Tworzymy niecodzienne realizacje, będące innowacyjnym spojrzeniem na wizualność przestrzeni. Nasze stylowe platformy pływające na staw lub dowolny stojący zbiornik wodny sprawiają, że zmienia on charakter, zachowując jednocześnie cechy naturalnego krajobrazu.

Fontanna pływająca do oczka wodnego, na staw parkowy lub przydomowe jezioro podniesie atrakcyjność zbiornika, gwarantując zarówno niepowtarzalny efekt świetlny, dźwiękowy, jak i sensoryczny. Zainstalowane dysze rozpryskujące wodę poprawiają jakość i stopień nawilżenia powietrza, zapewniając jednocześnie kojące wrażenia słuchowe.

Dostępne w naszej ofercie fontanny z oświetleniem, zainstalowane na platformach do oczka wodnego, przydomowego stawu lub jeziora, posiadają elementy instalacyjne dobierane indywidualnie do potrzeb każdej realizacji. Dzięki temu możliwa jest dowolność konfiguracyjna dysz, ich wysokości, typów oraz dopasowanych do nich efektów świetlnych – białych lub wielobarwnych.

Pływająca fontanna do oczka wodnego, stawu, jeziora

Potencjał drzemiący w zbiornikach wodnych jest aspektem, który warto wykorzystać, aranżując przestrzeń w miejscach dostępnych publicznie. Platformy pływające z fontanną to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w tym zakresie, dlatego nie zaskakuje fakt, że oczka wodne, stawy czy nawet mniejsze jeziora coraz częściej są uzbrajane w tę atrakcyjną wizualnie opcję. Fontanny pływające na platformach są bowiem konstrukcjami o nieprzeciętnych możliwościach, dzięki którym wypoczynek w ogrodzie lub parku z oczkiem wodnym czy stawem staje się jeszcze bardziej przyjemny.

Fontanna pływająca - rozwiązanie, w które warto zainwestować

Różnorodność rozwiązań, które możemy zaproponować naszym Klientom sprawia, że nawet najprostsza pływająca fontanna do oczka wodnego czy stawu na platformie świetnie spełni swoje zadanie i zachwyci nieprzeciętnym, wodno-świetlnym spektaklem. Nie zaskakuje więc fakt, że z tego rozwiązania chętnie korzystają instytucje zarządzające przestrzenią publiczną i projektanci. Wieloletnie doświadczenie w tym obszarze sprawia, że każda nasza fontanna pływająca do oczka lub stawu na platformie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, a także zastosowaniem rozwiązań dostosowanych do gabarytów zbiornika i pasujących do danej przestrzeni.

WATERSYSTEM – platformy pływające

Zaprojektowanie terenów rekreacyjnych tak, aby zachęcały do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu to obecnie spore wyzwanie, szczególnie w miastach. Dziś już sam fakt istnienia w parku, w obrębie skweru czy w ogrodzie miejskim oczka, stawu lub niewielkiego jeziora nie wystarczy. Właśnie dlatego warto rozważyć instalację fontanny pływającej na platformie i skorzystać w tym zakresie z naszych usług. Tego typu konstrukcje to nasza specjalność, a znajomość niuansów technologii oraz nieprzeciętna kreatywność sprawiają, że jesteśmy w stanie zamienić nawet najmniej efektowny zbiornik w atrakcyjny obiekt przyciągający rzesze odwiedzających. Zapraszamy!

Porozmawiajmy !

Zadzwoń:
22 795-77-93
22 425-78-99

lub wypełnij
formularz kontaktowy