image
Watersystem to zespół profesjonalistów, których połączyła wspólna pasja: woda. Projektujemy i budujemy fontanny oraz tworzymy zaawansowane instalacje multimedialne.

Wykorzystujemy do tego wodę, światło, dźwięk oraz lasery i projektory video. Zdobyte doświadczenie oraz fachowa wiedza pozwalają nam realizować pomysły naszych klientów oraz unikatowe rozwiązania na skalę europejska i światową. Projektując nasze instalacje zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania klientów oraz podkreślimy unikalny charakter miejsc czy obiektów w których otoczeniu stanąć ma nasza instalacja.

Czym się zajmujemy

Watersystem oferuje innowacyjne podejście nie tylko do projektowania fontann, ale także do ich budowy i zarządzania obiektami wodnymi.

Oferujemy szeroki zakres usług, od doboru i koncepcji projektowej, przez wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego, będąc głównym wykonawcą technologii. Doświadczeni inżynierowie i technicy z zespołu konserwacji i utrzymania fontann zapewniają, że fontanna będzie funkcjonować sprawnie i przy minimalnych koniecznych nakładach finansowych przez długie lata.

image
image

Doradztwo projektowe

Współpraca z biurami architektonicznymi pozwala nam angażować się w projekty od ich początkowego stadium.

Pozwala nam to na maksymalnie efektowne wykorzystanie możliwości obrazów wodnych i ich zakomponowanie w otoczeniu. Na tym etapie ściśle współpracujemy z klientami i zespołami projektowymi, aby przesuwać granice tego, co można sobie wyobrazić a potem zrealizować. Pomocnym narzędziem w tych zadaniach są powstające szkice czy wizualizacje statyczne lub dynamiczne.

Doświaczenie

Po przeanalizowaniu i dopracowaniu wstępnych koncepcji zwracamy uwagę na opracowanie najlepszych rozwiązań technicznych.

Projektując instalacje wykorzystujemy pojawiające się najnowsze technologie i rozwiązania techniczne i zawsze szukamy nowych sposobów tworzenia niezapomnianych doświadczeń. Bazując na zdobytym doświadczeniu , zdobytym przy tworzeniu setek projektów i realizacji w całej Polsce Możemy pochwalić się najnowocześniejszymi realizacji w naszym port folio. Znajdują się w nim największe fontanny multimedialne (Warszawa, Lublin) ale i remonty i przebudowy klasycznych obiektów (fontanna Neptuna w Gdańsku).

image
image

Budowa instalacji

Dzięki posiadanej wiedzy technicznej oraz własnym ekipom serwisowo-montażowym, podejmujemy się wykonawstwa zaprojektowanych instalacji.

Nasi instalatorzy i menedżerowie projektów są wysoko wykwalifikowani, a ich wiedza zdobyta przez wiele lat działalności pozwala nam na wykonywanie skomplikowanych instalacji. Zakres naszych prac obejmuje montaż technologii obrazów wodnych, oświetlenia, nagłośnienia, uzdatniania wody, instalacji elektrycznych, hydraulicznych itp.

Instalacje multimedialne

Nasze pomysły i profesjonalizm mogą stworzyć najbardziej oryginalne, zaawansowane fontanny multimedialne.

Nasze show tworzą efekty świetlne i wodne o unikalnym kształcie przy użyciu wielkoformatowych ekranów wodnych, projekcji multimedialnych, dysz wodnych czy pokazów laserowych. Dzięki nieograniczonej kreatywności nasze multimedialne urządzenia tworzą swoistą atmosferę konkretnego wydarzenia. Mogą one odbywać się zarówno w lokalizacjach zewnętrznych jak i wewnętrznych oraz w obszarach prywatnych i publicznym. Opracujemy show zgodnie z państwa indywidualnymi oczekiwaniami, budżetem oraz lokalizacją.

image
image

Serwis

Fachowa i kompleksowa obsługa techniczna fontann oraz ich wyposażenia to podstawa utrzymania właściwego poziomu technicznego, optymalizowania kosztów eksploatacyjnych i minimalizacji niebezpieczeństwa wystąpienia awarii, a tym samym ryzyka dodatkowych kosztów.

Specjalizujemy się przede wszystkim w: rozruchu, przeglądach, modernizacji, konserwacji oraz montażu instalacji fontann. Nasi specjaliści gwarantują najwyższą jakość wykonywanych prac, podpartą doświadczeniem, profesjonalizmem oraz kreatywnością.

Porozmawiajmy !

Zadzwoń:
22 795-77-93
22 425-78-99

lub wypełnij
formularz kontaktowy