Fontanny parkowe, miejskie

Przyciągają uwagę ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, wzornictwem wpisującym się we współczesne trendy architektoniczne oraz nieprzeciętnymi walorami wizualnymi. Nowoczesne fontanny miejskie i parkowe, które realizujemy na zamówienie naszych Kontrahentów to obiekty, obok których nie da się przejść obojętnie. Jako producent dbamy bowiem o to, aby każdy detal wykonany był z największą starannością, a zlecony obiekt stanowił perfekcyjnie wyważone połączenie takich elementów jak woda, światła oraz dźwięk. W rezultacie gotowa fontanna miejska czy parkowa doskonale spełnia swoje zadanie – staje się nowoczesną wizytówką danego miejsca i przyciąga odwiedzających, którzy chętniej wypoczywają w pobliżu takiego interaktywnego obiektu.

Od zawsze obiekty te służyły potrzebom utylitarnym, a także upiększaniu przestrzeni publicznej i ogrodowej w obrębie miast – od antycznych po współczesne aglomeracje.

Oferowane Państwu przez producenta fontanny parkowe, miejskie – na rynek, place, skwery, a także w miejsca reprezentacyjne przed muzeami, galeriami sztuki, salami koncertowymi i rezydencjami to przykład spójnego połączenia wyrazistej formy z instalacjami świetlnymi i dźwiękowymi, budując przestrzeń wielozmysłową, kreatywną i inspirującą.

Produkujemy elementy zewnętrznego designu – fontanny miejskie na rynek, place, do parków i skwerów, przed muzea, galerie sztuki, sale koncertowe i rezydencje, wokół których koncentruje się codzienność lokalnych społeczności. Konstruując efektowne, miejskie fontanny parkowe, producent wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne i koncepcje artystyczne, budując obraz współczesnego miasta, w którym sztuka stanowi element spójny z formami użytkowymi.

W naszych projektach instalacji wodnych na rynek, place, skwery, przed muzea, galerie sztuki, sale koncertowe i rezydencje nie ma miejsca na przypadek. Każdy element konstrukcyjny i artystyczny został przemyślany, by stworzyć sztukę przestrzenną, przeznaczoną dla ludzi – efektowną i funkcjonalną.

Nowoczesne fontanny miejskie i parkowe - rozwiązania na miarę współczesnych oczekiwań

Nie da się zaprzeczyć, że fontanny miejskie i parkowe są pożądanym elementem architektonicznym w wielu lokalizacjach. Urozmaicają krajobraz i sprawiają, że wypoczynek w miejscach ogólnodostępnych staje się jeszcze bardziej przyjemny. Co więcej, projektowane i realizowane przez nas nowoczesne wodotryski to obiekty interaktywne, a to oznacza, że ich pięknem zachwycać można się zarówno w dzień, jak i po zmroku. Gra świateł, dźwięku i kolorów w połączeniu z rytmicznie uwalnianymi strumieniami wody to atrakcyjne rozwiązanie, które sprawdzi się tak naprawdę wszędzie.

Watersystem – producent nowoczesnych fontann miejskich i parkowych

Jako renomowany producent nowoczesnych fontann miejskich i parkowych, dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas interaktywne obiekty wyróżniały się funkcjonalnością oraz walorami wizualnymi. Każdy obiekt przygotowujemy z uwzględnieniem indywidualnych zaleceń współpracujących z nami instytucji oraz projektantów. Dbamy o to, aby efekty naszych prac spełniały oczekiwania Klientów, a każdy tworzony przez nas obiekt konstruujemy z wysokiej jakości komponentów oraz z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia na nowoczesne fontanny parkowe i miejskie.

Porozmawiajmy !

Zadzwoń:
22 795-77-93
22 425-78-99

lub wypełnij
formularz kontaktowy