Fontanny parkowe, miejskie

Od zawsze obiekty te służyły potrzebom utylitarnym, a także upiększaniu przestrzeni publicznej i ogrodowej w obrębie miast – od antycznych po współczesne aglomeracje.

Oferowane Państwu przez producenta fontanny parkowe, miejskie – na rynek, place, skwery, a także w miejsca reprezentacyjne przed muzeami, galeriami sztuki, salami koncertowymi i rezydencjami to przykład spójnego połączenia wyrazistej formy z instalacjami świetlnymi i dźwiękowymi, budując przestrzeń wielozmysłową, kreatywną i inspirującą.

Produkujemy elementy zewnętrznego designu – fontanny miejskie na rynek, place, do parków i skwerów, przed muzea, galerie sztuki, sale koncertowe i rezydencje, wokół których koncentruje się codzienność lokalnych społeczności. Konstruując efektowne, miejskie fontanny parkowe, producent wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne i koncepcje artystyczne, budując obraz współczesnego miasta, w którym sztuka stanowi element spójny z formami użytkowymi.

W naszych projektach instalacji wodnych na rynek, place, skwery, przed muzea, galerie sztuki, sale koncertowe i rezydencje nie ma miejsca na przypadek. Każdy element konstrukcyjny i artystyczny został przemyślany, by stworzyć sztukę przestrzenną, przeznaczoną dla ludzi – efektowną i funkcjonalną.

Porozmawiajmy !

Zadzwoń:
22 795-77-93
22 425-78-99

lub wypełnij
formularz kontaktowy