Fontanny multimedialne

Od lat pracujemy na to, by przestrzeń miejska, biznesowa i prywatna stanowiła wartość estetyczną, wizualnie elektryzującą, stanowiącą obraz współczesnego designu. Tworzymy podświetlane, tańczące, kolorowe fontanny multimedialne i ekrany wodne służące rewitalizacji mniejszych i większych miast oraz przestrzeni reprezentacyjnych, wokół głównych obiektów kultury, nauki, biznesu.

Realizowane przez nas instalacje – tańczące fontanny multimedialne, podświetlane i kolorowe ekrany wodne mają za zadanie zwiększyć wrażenia estetyczne, zdobiąc określoną przestrzeń, jednocześnie stając się determinantą dla intensyfikacji życia społecznego. Efektowne obrazy prezentowane z pomocą ekranów wodnych gwarantują niezapomniane przeżycia estetyczne, zmysłowe i sensoryczne. Przyjmując formę pokazów sztuki, tańczące instalacje świetlne, laserowe i dźwiękowe przyciągając widzów w przestrzeni publicznej, jak i cieszą zmysły prywatnych obserwatorów w przydomowych ogrodach.

Nowoczesne systemy multimedialne oraz moduły wodno-świetlne konstruowane są z myślą o indywidualnych preferencjach wizualnych inwestorów. Umożliwiamy Państwu wybór konfiguracji fontanny, jej form, kolorystyki, typów i parametrów poszczególnych elementów konstrukcyjnych, co pozwala na dynamiczne zmiany programów i zwiększenie efektowności pokazów.

Porozmawiajmy !

Zadzwoń:
22 795-77-93
22 425-78-99

lub wypełnij
formularz kontaktowy